| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dombi_r Нов потребител

Регистриран на: 04 Мар 2006 Мнения: 36 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 17:55 Заглавие: "Завеси"на Funai |
|
|
| На ТV Funai, модел TV-1400T-MK8. в лявата част на екрана се появат "завеси".Моля споделете вашия опит за тази повреда! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
juli_75 Активен потребител

Регистриран на: 07 Мар 2006 Мнения: 73
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 17:58 Заглавие: |
|
|
| Провери ли електролита на захранването на видеоусилвателите? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 18:09 Заглавие: Re: "Завеси"на Funai |
|
|
На изхода за 115в от захранването има електролит после дросел и след дросела пак електролит.Смени електролита след дросела.
Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 18:39 Заглавие: |
|
|
1мф 160в около ТХО _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 18:41 Заглавие: Re: "Завеси"на Funai |
|
|
| velo написа: | На изхода за 115в от захранването има електролит после дросел и след дросела пак електролит.Смени електролита след дросела.
Успех |
Никакви 115в а електролита на 200в на видеоусилвателите както писа по горе един колега. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 18:56 Заглавие: Re: "Завеси"на Funai |
|
|
А да видим  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 19:25 Заглавие: Re: "Завеси"на Funai |
|
|
| plamen petrov написа: | | Никакви 115в а електролита на 200в на видеоусилвателите както писа по горе един колега. |
Пламене-не бъди толкова сигурен-и от двата може да е,че и от други дори. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 20:21 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | | 1мф 160в около ТХО |
Подържам 10х |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 7:59 Заглавие: |
|
|
Аз съм за филтриращия на захранването за видеоусилвателите. _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 8:26 Заглавие: |
|
|
| Добри написа: | | Аз съм за филтриращия на захранването за видеоусилвателите. |
Потвърждавам, току що отстраних същия дефект. _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|