| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EUROFIX Активен потребител

Регистриран на: 03 Май 2004 Мнения: 76 Местожителство: V.TARNOVO
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 7:16 Заглавие: hi |
|
|
T511 1-453-314-21 TRANSFORMER ASSY, FLYBACK
859883440 nx451//z or HR8579 _________________ HI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 7:21 Заглавие: |
|
|
HR8579
Сменял съм.Само да не ти е цъфнал и процесора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 11:59 Заглавие: |
|
|
| Завчера смених точно такова 8579 на същото шаси FE2-засега проблеми няма! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 12:17 Заглавие: |
|
|
| ELP написа: | | Завчера смених точно такова 8579 на същото шаси FE2-засега проблеми няма! |
Имал си късмет-почти винаги барабар с ТХО пука и процесора и става мани-мани _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 13:59 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | номерацията на изводите не като по схемата на FE2 .Къде може да греша.
| Миналата седмица сменях на един ПАЛКОЛОР ТНО-то и се оказа ,че схемичката от каталога не отговаря вдейстителност.В+на платката на тв.-то беше на 8 крак ,а 3 крак към колектор,а по HR каталога В+10,колектор 2 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 17:45 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Имал си късмет-почти винаги барабар с ТХО пука и процесора и става мани-мани |
Божилов ,не дърпай дявола за опашката ,въпроса в темата беше дали става замяната ,при положение че е изпукал процесора едва ли ще си прави самодиагностика. Освен това под ТХО-то извадих една хлебарка-може и от нея да е било ,ама нейсе!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 17:57 Заглавие: |
|
|
Дефектира част от процесора.
При мен беше окъсил B-out,но самодиагностиката си я правеше. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Май 05, 2006 8:24 Заглавие: |
|
|
Поръчах ТХО-то пък каквото стане.При мене все още от процесора излизат импулси и прави опити да се пусне дано не е опукал проца.Благодаря за споделеното _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|