| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 8:41 Заглавие: FORD 2000 TRAFIC |
|
|
| Може ли кода да се калколира по сериен номер |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 9:17 Заглавие: Re: FORD 2000 TRAFIC |
|
|
| vladim написа: | | Може ли кода да се калколира по сериен номер |
Добро радио VISTEON
cpu:ST92F120V9Q7
я ме намери на icq _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 9:23 Заглавие: |
|
|
| Благодаря въпроса е решен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|