| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 12:00 Заглавие: как се влиза в серв.режим LG21Q66ET |
|
|
| ако някой знае как се влиза в сервизен режим на LG21Q66ET,моля да помогне.Благодаря Ви предварително. [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 16:39 Заглавие: Re: как се влиза в серв.режим LG21Q66ET |
|
|
| RUM+ написа: | | ако някой знае как се влиза в сервизен режим на LG21Q66ET,моля да помогне.Благодаря Ви предварително[email protected] | А какво ще правиш там акое нее таина  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 20:31 Заглавие: |
|
|
Вижте, просто това което сте написали според мен,не подлежи на коментар.Винаги съм помагал но все пак питащия би трябвало да укаже какво е направил,кое шаси е и т.н.Но още веднъж повтарям,по начина по който пишете,не мисля,че заслужавате някаква информация/все пак това е моя лична позиция/.
Модерирано от Rc
dima, извинявам се, че пиша в твоя пост, но имаше няколко преди това които ги позатрих!
Моля, ако някой има какво да решава с някой друг - да бъде така добър, да не го прави в този форум.
Има още един (или пък на мероприятието когато се видите! Тук не му е мястото, моля).
fishev
,навярно знаеш,че моите редове не се отнасят за написаното от тебе. _________________ Димитър
Последната промяна е направена от dima на Пет Май 05, 2006 7:13; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 20:56 Заглавие: сервизен |
|
|
RC просто не трябваше да триеш извини ме ! Доста неща не знаеш за този човек. Можеш пак да го изтрии го отново |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 22:06 Заглавие: |
|
|
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?p=100791&highlight=#100791
Ето какво става когато клиентите почнат да ровят там дето не им е работата.Има и други подобни теми във форума.Тия дни в един друг форум един майстор опука една купчина транзистори в някав телевизор,докато всички се опитваха да му обяснят какво трябва да прави,а той същевременно упорито си правеше,квото си знае и накрая темата му замина в раздел Recycle Bin със заглавие-"Как НЕ трябва да ремонтираме захранващ блок" .Май е време и тука да посъберем такива теми на куп и да направим една голяма тема-"Защо клиета няма работа в сервизния режим на телевизора?".
Не знам въпросния RUM какъв е,колега ли е или не, но натам заприличва работата. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 22:20 Заглавие: сервизен |
|
|
Божилов такъв клиент не пожелавам на никого във форума  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 22:52 Заглавие: lg |
|
|
| OPTION Data Adjustment(OPTION-1,OPTION-2)1) Press OK buttons on both TV set and Remote Controller atthe same time to get into SVC mode.2) Press the Yellow button several times to find OPTION-1 orOPTION-2.3) Input the correspond OPTION data referring to Table belowwith the numeric buttons.4) Press the OK(V) button to memorize the data |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 22:59 Заглавие: сервизен |
|
|
МОДЕРАТОРИ КЪДЕ СТЕ  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 23:06 Заглавие: |
|
|
| RUM+ Отвори си пощата там ти е пълното описание ............ако имаш въпроси давай....не се стеснявай NETA НЕЕ СОБСТВЕНОСТ И БАЩЕНИЯ НА НИКОЙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Май 05, 2006 1:00 Заглавие: |
|
|
| Точно така особено на една купчина от майстори,които си мислят ,че е тяхен форума.,май съм изпуснал нещо а ,модераторите много бързо трият... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|