 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 13:33 Заглавие: |
|
|
Vaklin има право,но освен с NEC 780973 има и с мотороли.Вчера правих с НС11.По добре да кажете ккъв е процесора... _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 19:00 Заглавие: |
|
|
Здравейте отново! След дълго разследване се оказа,че има Моторолски процесор MC68HC11KG4 и без да искам ви подведох,сега стои въпроса как се свързва този звяр??? Какъв интерфейс се ползва и какъв софтуеър.Имам Моторола кракер 3;4;7 версии и няколко от Полските под ДОС. Моля за схема на интерфейса и съвет кой софт да ползвам,особености при свързване и т.н....
Благодаря предварително! _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пет Май 05, 2006 10:43 Заглавие: |
|
|
Обади се-ще ти помогна  _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|