| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Май 05, 2006 13:06 Заглавие: LCD монитор |
|
|
Донесоха ми ЛСД монитор на които му е отрязан накрайника които се включва във видеокартата.Знае ли някои разположението на сигналите на самата букса . _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Май 05, 2006 13:15 Заглавие: |
|
|
| Ето. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Май 05, 2006 14:34 Заглавие: |
|
|
Колега сякаш в началото беше качил нещо друго .Само го отворих и видях 15 пиновата букса с описание на кое краче какъв сигнал има но него свалих .А сега гледам само рисунки на букси.Монитора е ADI Micro scan модел LD522 ако някой има сервизно? _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Май 05, 2006 15:35 Заглавие: |
|
|
| Абе рекох да сложа повечко материал, но щом онова ти харесва повече, ето го и него. Помислих си че може да е DVI буксата, та затова смених картинката, но ето ти обикновен VGA. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Май 05, 2006 15:47 Заглавие: |
|
|
Буксата е вече ясна като бял ден остава да намеря схема или сервизно че няколко кабела не са ми ясни,а на платката нищо е пише. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|