| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stereofonix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 206 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Съб Май 06, 2006 14:05 Заглавие: Телевизор Sony |
|
|
днеска стана мн интересно нещо с телевизора който е Sony 21" картината от страни се сви( от ляво и дясно ) .Някви идеи от какво може да е ....  _________________ Винаги помисли дали наистина искаш да натиснеш бутона on/off , защото веднъж чуеш ли ... няма връщане назад .... просто си в играта! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Съб Май 06, 2006 14:13 Заглавие: |
|
|
| някакъв елетролит |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Май 06, 2006 15:03 Заглавие: |
|
|
а като е свита крива ли е като възглавница например _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stereofonix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 206 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Съб Май 06, 2006 15:07 Заглавие: |
|
|
дам значи картината представлява следното нещо ... картината горе в ъглите е по към края на кенескопа а в средата е по свита към центъра на кенескопа ... ако е електролит каде долу горе да го търся кам тхо-то ли и ориентировъчно с каква стойност е  _________________ Винаги помисли дали наистина искаш да натиснеш бутона on/off , защото веднъж чуеш ли ... няма връщане назад .... просто си в играта! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Май 06, 2006 15:11 Заглавие: Re: Телевизор Sony |
|
|
| stereofonix написа: | днеска стана мн интересно нещо с телевизора който е Sony 21" картината от страни се сви( от ляво и дясно ) .Някви идеи от какво може да е ....  |
Ами на мойто SONY като дават завесата отзад на БТВ не е права. Аз какво да направя? Прочетете правилата за пускане на теми! Понятието SONY -TRINITRON е много разтегливо! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stereofonix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 206 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Съб Май 06, 2006 15:14 Заглавие: |
|
|
ако ти кажа модела ще ти помогнели ? ако да веднага ще го изровя  _________________ Винаги помисли дали наистина искаш да натиснеш бутона on/off , защото веднъж чуеш ли ... няма връщане назад .... просто си в играта! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Май 06, 2006 15:16 Заглавие: |
|
|
| Опитай, въпреки че днес е празник и си пия? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stereofonix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 206 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Съб Май 06, 2006 15:20 Заглавие: |
|
|
модела е Sony KV-M2100 _________________ Винаги помисли дали наистина искаш да натиснеш бутона on/off , защото веднъж чуеш ли ... няма връщане назад .... просто си в играта! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Май 06, 2006 15:23 Заглавие: |
|
|
| Изчакай малко да разгледам схемата, и ако мога ще дам разумен отговор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Съб Май 06, 2006 15:25 Заглавие: |
|
|
| stereofonix написа: | ако ти кажа модела ще ти помогнели ? ако да веднага ще го изровя  |
По добре според мен би били ако темата бъде оформена по следния начин :
"Телевизор Sony KV-M2100 , проблем с O/W корекцията. Изкривяване тип възглавница . Проблема се появи изведнъж " или " бавно и постепенно , проверени са Q803 и IC801 . Моля насочете ме на къде да продължа "
Просто това ще спести многоот постовете и ще може да се конкретизира проблема
P.S. май без да искам съм познал модела  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади 
Последната промяна е направена от Noel на Съб Май 06, 2006 15:27; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|