 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ALCOMAS Нов потребител

Регистриран на: 08 Дек 2003 Мнения: 12
|
Пуснато на: Чет Май 11, 2006 17:04 Заглавие: |
|
|
Пастата се продава в спринцовки, а допълнително се продават
така наречените дозатори - игли с различни диаметри на отворите.
Диаметъра се означава със цвета на пластмасовата част на иглата.
Останалото което ти трябва е една духалка за топъл въздух. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
harleybg Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2004 Мнения: 381 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Май 11, 2006 19:35 Заглавие: |
|
|
Последното, което ми трябва нещо не ми е по джоба  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пет Май 12, 2006 8:06 Заглавие: |
|
|
Духалките май вече са около 100 лева. Добър поялник е 200.
Трафарет се ползва само за едросерийно производство. За единични бройки се "накапва".
Една далавера...
Калайдисваш краката на елемента по обилно. Слагаш на мястото. Държиш с пинсети. Духаш с духалката. Гледаш с лупа. Учудваш се от неочаквано добрия резултат.
забравих ... задължително намазваш мястото с флюс който ползват GSM майсторите. Такъв един дето се влачи на конци. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|