| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Нед Май 14, 2006 15:30 Заглавие: TV Elite |
|
|
| Колеги търся схема на TV Elite Mod. 21EF69.На шасито има лепенка SKD-2148-2700.Процесора е TDA9361/N2/5I,а ВО -LA78045. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Май 14, 2006 20:09 Заглавие: |
|
|
| Изпратих Ви нещо подобно, надявам се да е от полза. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Нед Май 14, 2006 21:26 Заглавие: |
|
|
bobitv,Благодаря Ви много за помоща.Схемата е почти същата с изключение на ВО,което е LA78045 но нея ще я намеря отделно.Телевизора вероятно е гръмотевичен защото AN7522N е стопена.Циганията се върти около ВО защото с откачено захранвани ХО тръгва Интересно кой е производителя на тази Кочина Масата на кинескопа е дадена на тунера вмасто на платката на кинескопа.Богато плющене и пукане падна  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Нед Май 14, 2006 22:34 Заглавие: |
|
|
| Сменяй и всички електролити във вертикалното.Добре е да сложиш по-високоволтови. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|