 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Дек 16, 2004 21:38 Заглавие: |
|
|
Бодливо с 25 игли. Отгоре 13 отдолу 12. От ляво 7 отдясно 5, отдоло му 12 а по средата то. Що е то
----------------------------------------------------------------------------
Входа на СОМ 2 - Горния ред с 13те пина, 8 ми отляво надясно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
npuka3ka Активен потребител

Регистриран на: 31 Окт 2004 Мнения: 62
|
Пуснато на: Пет Дек 17, 2004 18:57 Заглавие: |
|
|
Ураааааааааааа работииииииииииииииии
Проблема е бил в транзистор номер 3 )) обърнах го и ... РАДОСТ
Благодаря на всички ви за голямата помощ ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Predator_MF Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юли 2004 Мнения: 272 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Дек 20, 2004 12:03 Заглавие: |
|
|
Ами 3х(УРА) Най-сетне....Кога ще черпите  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
killertoon Гост
|
Пуснато на: Вто Фев 22, 2005 0:37 Заглавие: |
|
|
Лелее хора, чета чета и просто ви се кефя ... и аз имах тези проблеми преди и с TSOP и с TDFS но позакрепих положението ... като си купих готови с микроконтролери , но със сигурност сега ще пусна ТСОП-а защото и на мене не ми четеше сигналите и се чудех от какво е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nasko_penchev Активен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2005 Мнения: 81 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 15:37 Заглавие: Извинете :) |
|
|
Извинявам се че връщам толкова стара тема , но разчитам че някой ще помогне
Направих приемника от сайта на млад конструктор
проблем 1:
схемата работи но се самовузбужда (имам в преджид без да се подава сигнал от дистанционно компа и светодиода показжа че се приемат данни ) това става само когато се доближа до нейа
проблем 2:
с всички познати програми пробвах само с УИЦЕ захапа ееднъж и до там .. всичко се шашка
ако има значение фото приемника не е ТСОП.. от конрад ми дадоха друго но схемата работи и с него ( уж )
Благодаря предварително  _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nook Гост
|
Пуснато на: Сря Май 24, 2006 14:48 Заглавие: re |
|
|
за проблемите описани по горе ви предлагам winlirc
2 без софтуерна подръжка не можете да накарате диода да мига
в саита на винлирк има много приложен софтуер които работи с този тип сървър
и да ви е сладко |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|