| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nafo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 282
|
Пуснато на: Вто Май 23, 2006 9:06 Заглавие: |
|
|
мерси за схемата... подобна си бях разработил с pic , но така и не съм я запалил, че ме няма в писането на програмите... _________________ Всичко е ток и жици. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valioman Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юли 2005 Мнения: 369 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Вто Май 30, 2006 11:48 Заглавие: |
|
|
| nafo написа: | | мерси за схемата... подобна си бях разработил с pic , но така и не съм я запалил, че ме няма в писането на програмите... |
Постнете я тук да я видим всичките и аз обещавам да ви напиша програмата за пика |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EveLin Активен потребител


Регистриран на: 26 Мар 2006 Мнения: 76 Местожителство: От отбора на Bojilov съм :)
|
Пуснато на: Сря Май 31, 2006 0:13 Заглавие: |
|
|
| Ми то в програмата няма нищо особено! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valioman Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юли 2005 Мнения: 369 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Сря Май 31, 2006 8:24 Заглавие: |
|
|
| EveLin написа: | | Ми то в програмата няма нищо особено! |
Айде да не си мерим пишките а да помагаме с квото можем!
Може да не е кой знае ква програма но нали трябва да се напише.
Постнете схема за да знаем кво да пишем  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nafo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 282
|
Пуснато на: Сря Май 31, 2006 10:19 Заглавие: |
|
|
Това е схемата без контролера. _________________ Всичко е ток и жици. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valioman Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юли 2005 Мнения: 369 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Чет Юни 01, 2006 7:37 Заглавие: |
|
|
| nafo написа: | | Това е схемата без контролера. |
Koe? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EveLin Активен потребител


Регистриран на: 26 Мар 2006 Мнения: 76 Местожителство: От отбора на Bojilov съм :)
|
Пуснато на: Чет Юни 01, 2006 8:10 Заглавие: |
|
|
| Когато седнеш да прочетеш нещо и вземеш да пишеш програми, тогава ще си мерим пишките! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valioman Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юли 2005 Мнения: 369 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Чет Юни 01, 2006 12:13 Заглавие: |
|
|
| EveLin написа: | | Когато седнеш да прочетеш нещо и вземеш да пишеш програми, тогава ще си мерим пишките! |
Приятел прочети темата и тогава пиши каквото и да е във форума.
Въпросът ми не е към теб а към човека на който искам да помогна....и въпросът е къде е схемата и искаш ли да ти направя "простата " програма.
С това искам единствено и само да помогна .
Програмата ще бъде пусната тук за да се види от всички които са заинтересувани. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EveLin Активен потребител


Регистриран на: 26 Мар 2006 Мнения: 76 Местожителство: От отбора на Bojilov съм :)
|
Пуснато на: Чет Юни 01, 2006 19:13 Заглавие: |
|
|
OK тъкмо ще видим как си се справил
| Цитат: | Айде да не си мерим пишките а да помагаме с квото можем!
Може да не е кой знае ква програма но нали трябва да се напише.
Постнете схема за да знаем кво да пишем Smile |
Това все си мисля, че ти си го написъл.
Модерирано от RC
Малко странен маниер на общуване имаш!
Вече беше причина за една заключена тема, а и писа това:
| EveLin написа: | | Мисля, че няма да ми липсва регистрацията в тоя форум, така че модератора нека си свърши работата както сметне за добре. |
и това:
| EveLin написа: | | Съжалявам, че има толкова много хора, които си мислят, че са велики и многознайковци. Съжалявам, че го казвам ама в тоя форум има само няколко достойни личности, които заслужават уважение и изпитвам респект към тях. Всичкото останоло е пълнеж!!! |
не се ли надценяваш малко  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Юни 01, 2006 19:58 Заглавие: |
|
|
| Ами той човекът си знае, че е "голяма работа". И го е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|