 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
andycole Нов потребител

Регистриран на: 10 Юни 2006 Мнения: 2
|
Пуснато на: Съб Юни 10, 2006 21:59 Заглавие: |
|
|
Да,но има ли начин това замазване напълно да го махна.Аз играя много на playstation 2 и ми пречи.Както казах даже и като изключа ноуз редукшъна пак има замазване и то голямо.Особено при футболни игри много пречи.
Ако го занеса в сервиза дали ще могат да го нулират тва по някав начин ?И тая операция крие ли някви рискове и горе долу колко пари струва ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SET Активен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2005 Мнения: 76 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 14:23 Заглавие: |
|
|
| неможе да се махне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|