| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Нед Юни 11, 2006 13:58 Заглавие: HA11235 |
|
|
| Колеги,нужна ми е една стара интеграла HA11235 за едно доста старо OTAKE-12" или някой да знае от къде мога да я закупя в София?Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Юни 11, 2006 14:42 Заглавие: |
|
|
В ешопа дават ,че при Кацарски я има _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZITON Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 301 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Нед Юни 11, 2006 15:04 Заглавие: Re: HA11235 |
|
|
| в aswo . пасат има |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Юни 11, 2006 18:50 Заглавие: схема |
|
|
наско колев 8325757
Последната промяна е направена от G_ANEV на Пон Юни 12, 2006 17:03; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 9:12 Заглавие: HA11235 |
|
|
| Благодаря колеги,ще потърся на посочените места.Желая успешен бизнес! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 20:15 Заглавие: HA11235 |
|
|
| За улеснение на ползващите този интеграл,искам да споделя,че днес използвах два вида от посочения модел и единя не тръгна.Проблемът беше с вертикалния размер-бяла хор. черта и след смяна на чипа,проблема остана.Няколко часа полуда и смяна на чипа,е,вече има растер и цвят.И двата чипа са с щемпел на HITACHI,но ТОЗИ СЪС сребристата напречна ивица излезе фалшив,въпреки дългогодишния ми опит,ментето излезе по-умно от мен.Отново благодарности и по-малко наивници,като мен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|