| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 13:48 Заглавие: Как да изкараме D/K на този Orion |
|
|
| TV134R шаси:TM9414B проц:OEC6053A видео:LA76812 работи само на 5,5 MHz. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 14:32 Заглавие: |
|
|
Намерих на едно място, че работата се прави със съпротивления на процесора! Като на някои панасоници, ако се сещаш, където напрежението на определен крак, определя нещата. Но не успях да вляза във форума където го пише. Ако има схема, сигурно ще е отбелязано за кой крак става въпрос. Продължавам да търся, но и ти търси в тази насока. Пише че няма нужда от влизане в сервиз!
http://monitor.espec.ws/section1/post140518.html
Между другото, написах на ROMAS2 писмо, да видим дали ще ми върне отговор. Нека изчакаме !
Последната промяна е направена от mitachi на Пон Юни 12, 2006 14:56; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 14:32 Заглавие: |
|
|
През сервис меню.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 15:50 Заглавие: |
|
|
| Разгледай това! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 16:04 Заглавие: |
|
|
| Схемата я има във файлообменника ето тук http://www.eserviceinfo.com/downloadsm/4195/matsui_1408r.html ,и наистина смяната би трябвало да стане с подаване на 0 или 5 волта на 33 и 34 краче поне така пише в един руски сайт който не мога да го отворя,но това което е останало в гугъла от него е че става така,след малко ще пробвам.И за капак се оказа че работи и само на дециметровия обхват,в атача има нещо и за това но е много нечетливо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Юни 13, 2006 23:00 Заглавие: |
|
|
| Получих писмото от братушките и го пратих в пощата! Малко е по голямо от позволеното за качване тук. Дано помогне! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Юни 13, 2006 23:09 Заглавие: |
|
|
| Компресирах го пак надхвърля 50к. Нека потвърди колегата че е свършило работа , и лично ще се ангажирам да го кача ! Информацията все пак не съм я пробвал, нали става така? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|