 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Юни 14, 2006 22:08 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | добре че няма раздел "бисери" |
Тази тема се оформя точно за такъв раздел, а и има още много такива.  _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Astor Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 186
|
Пуснато на: Чет Юни 15, 2006 0:35 Заглавие: |
|
|
| guitman написа: | | recket, много ти е объркана методиката. Кутията се прави за говорителя, а не обратното. Никой няма да може да даде "най - точен" отговор на въпроса ти. Сложи такъв говорител какъвто те кефи, ако ще като външен дизайн или пък някаква субективна преценка за звук. Пробвай там! |
Абсолютно---
иначе при готова кутия, трябва да ти се конструира специален говорител
Съвет- не се захващай с това темата е сериозна _________________ The Big Man |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TribaL Гост
|
Пуснато на: Чет Юни 15, 2006 13:19 Заглавие: |
|
|
| Добре бе не е ли възможно това след като усилвателя и трансформатора са в буфера а магнита на говорителя е едва на 2 см от тях. Става дума за малак буфер.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|