| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Пон Юни 19, 2006 20:47 Заглавие: 68HC11E6 MASK F82B Проблем |
|
|
Здравейте
Не мога да прочета този процесор
ако някой може да помогне ще съм му много
Благодарен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Юни 19, 2006 20:51 Заглавие: |
|
|
С XPROG трябва да пробваш _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Пон Юни 19, 2006 20:52 Заглавие: X-prog |
|
|
| пробвах ама нищо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 17:42 Заглавие: Re: X-prog |
|
|
| lubomirblg написа: | | пробвах ама нищо | да не бъркасх нещо с интерфеиса?опитаи да размениш rx и tx и задалжително разкачи ресета |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|