| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 17:54 Заглавие: КОИ ЗАКЛЮЧИ НА ДИМА ТЕМАТА .КАК НЕ ВИ Е СРАМ? |
|
|
| Колеги Нормално ли е да заключат точно на дима темата?Защо? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 18:00 Заглавие: |
|
|
Не са я заключили,просто пуснах една тема и незнайно как тя се появи,в чужда тема и тъй като доста бързах/а и не е приятно някой да пише в чужда тема/ пуснах нова.После незнайно как първата тема пак се появи и за да не се раздвояват мненията са заключили едната. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 18:08 Заглавие: |
|
|
Ивинявам се много.Грешката е моя!Ама понеже много пъти дима е помагал и ми стана кофти като видях че точно на него са заклчюючили тема. Моля да бъда извинен
Модерирано от RC
velo, хайде малко по-споко, ако може.
Вече получи обяснение за ситуацията.
Темата я разделих (заедно с мненията от погрешното място) аз, а междувременно беше се появила нова тема в която имаше повече отговори по същество и поради тази причина заключих дублиращата, за да не се разводняват отговорите в две теми.
Нещо против?
Не е лошо и да се гледа и чете преди да се пише.
Тази също имам намерение да я заключа, ако имаш нещо против -> на лични. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|