| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Юни 22, 2006 6:56 Заглавие: Neo HT750DivX |
|
|
Колеги има ли начин да се "резетне" без да се отваря . Превключили са видеосигнала и сега не мога да видя на екрана как да го върна на АV _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Чет Юни 22, 2006 7:09 Заглавие: Re: Neo HT750DivX |
|
|
| Noel написа: | | Колеги има ли начин да се "резетне" без да се отваря . Превключили са видеосигнала и сега не мога да видя на екрана как да го върна на АV |
При изваден диск с PSKAN докато си намери изхода!
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Юни 22, 2006 7:22 Заглавие: |
|
|
Благодаря RAI ! Всичко е ок.
Пожелавам спорен и доходен ден  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|