| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пон Юни 26, 2006 12:51 Заглавие: PIONEER KEH-P8600R |
|
|
Много слабо свети-денем трудно се вижда,а вечерно време е сравнително добре.Трансвертера работи 130в променливо,но вероятно уреда лъже вследствие честотата. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пон Юни 26, 2006 14:03 Заглавие: |
|
|
Май захранването на трансвертера е малко 4.5в.Някой,да знае с колко Волта се захранва-виждал съм с различни захранвания от 6в. до 12в. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пон Юни 26, 2006 14:15 Заглавие: |
|
|
Закривам темата.
Оставих захранване на трансвертера 5.6В,при което променливото стана около 200В и светна задоволително.  _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|