 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Edesign Опитен потребител

Регистриран на: 01 Сеп 2005 Мнения: 301
|
Пуснато на: Вто Юни 27, 2006 11:17 Заглавие: |
|
|
| Не знам какво правите и дали става въпрос за истинско производство. Също не искам да правя реклама нооо защо не погледнете например http://www.mladkonstruktor.bg/ аз съм си правил там цените са перфектни както и качеството за прототипни бройки..... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Вто Юни 27, 2006 12:49 Заглавие: |
|
|
| Edesign написа: | | Не знам какво правите и дали става въпрос за истинско производство. Също не искам да правя реклама нооо защо не погледнете например http://www.mladkonstruktor.bg/ аз съм си правил там цените са перфектни както и качеството за прототипни бройки..... |
Да това наистина е добре ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 10:28 Заглавие: |
|
|
Връщам си думите назад
Вчера получих офертата от млад конструктор и ми излиза с 7лв по евтино от колкото в микрон и то без метализация на отворите и им спестих една малка платка .. т.е по изгодно ми е в микрон да си ги правя .. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|