 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
LZ2AAB Активен потребител


Регистриран на: 19 Фев 2005 Мнения: 88
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 14:32 Заглавие: |
|
|
Сложи хубава звукова карта и щумовете ще изчезнат.Също така може да се получава и от самовъзбуждане на усилватела.Сложи един кондензатор от 2200 микрофарада,с възможно най-къси изводи на захранването на интегралната схема.Успех _________________ Да си най-добър в това което правиш, значи да правиш всичко оптимално!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 15:49 Заглавие: |
|
|
| Aко няма поставен неелектролитен с малък капацитет е добре да се постави 100 nF наприемер паралелно на захранването |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lio Kler Опитен потребител


Регистриран на: 11 Дек 2003 Мнения: 176 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Чет Юли 06, 2006 14:48 Заглавие: |
|
|
Значи за да няма шумове, както ме светнаха колегите от форума (защото аз мислех, че задължителното условие е заземената маса), трябва съпротивлението на изхода на Sound картата/CD-то да е ниско. Ами при такава мощност на захранващия блок, не е ли целесъобразно да използваш захранване от PC? По-евтино и по-леко е на тегло. Не забравяй да натовариш петте волта, ако искаш по-голям ток от 12-те.
Не разбрах кво ти е захранването, но май това за халогенките не е подходящо. По неофициална инфо на изхода му излиза към 2KHz променлив ток 12V, който след греца пада на 8-9V.  _________________ Мразя като остават излишни болтчета... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|