| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJEMS Активен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2005 Мнения: 84
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 21:53 Заглавие: DAEWOO 20T1T |
|
|
| Замених процесора SDA5255 с DW370M4 .Въпроса ми е друг дъмп ли трябва да ползвам или за същия модел.Ако има дъмп за този процесор моля да ми го пратите.Благодаря предварително!!!!!!!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 23:27 Заглавие: |
|
|
100% друг. Провери си пощата, нещо атача се е......  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJEMS Активен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2005 Мнения: 84
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 8:53 Заглавие: |
|
|
Бина стана ,но сега пък сервизно ми трябва.
Тошо много много благодаря .проблема е решен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|