 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
georgie Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2004 Мнения: 222 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Сря Юни 28, 2006 21:17 Заглавие: dvd elite pv399x малко нестандартен въпрос |
|
|
Модела е PV-399X.Плеъра е на незрящ приятел, който си работи само с мр3 файлове.Проблема е че след трийсет минути минава в стендбай и човека трябва наново да си търси файла.Моето е по стар модел и си стои на пауза и по десет часа.Вече ги разменихме ,но пък щерката ме яде..Имате ли някаква идея ако сменя дъмпа с по-стара версия, ще инструктира процесора да не минава в стендбай изобщо.Благодаря Ви.Успех. _________________ ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО
Последната промяна е направена от georgie на Съб Юли 01, 2006 1:30; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
scorpions Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 91 Местожителство: ЯМБОЛ
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 0:40 Заглавие: |
|
|
Мисля,че проблема не е в дьмпа.Може да прегрява някой изправител,стабилиэатор!Успех. _________________ Цял живот се учиш и умираш ненаучен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgie Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2004 Мнения: 222 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 1:28 Заглавие: |
|
|
Явно грешно съм се изразил .Двд-то е редовно, просто ако го оставиш на стоп или на пауза след трийсет минути минава в стендбай.Това си е зададено във фабричните настройки.Питам има ли начин да се изменят, тоест да не заспива.  _________________ ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|