| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 19:21 Заглавие: ELIT серевизен режим |
|
|
| модела ма телевизора е 21ES66 някои да знае как се влиза за разреша DK системата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivo_s1 Гост
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 20:29 Заглавие: ЕЛИТ сервизен режим |
|
|
| С какви СРU VPU е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 8:04 Заглавие: |
|
|
| едно чипов е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 8:13 Заглавие: |
|
|
Проверете дали това от пощата няма да стане.Все пак хубава бе да напишете процесора _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 8:34 Заглавие: |
|
|
| dima благодаряти след малко ще отпатува разчетената |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|