| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hadgiyskivd Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 81 Местожителство: ЛОВЕЧ
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 9:29 Заглавие: SAMSUNG CZ 21A083 N след мълния |
|
|
Сцепен STR - 5Q0785RT, пробили ценери DZ 803-1N4752,
DZ 801-Z 10 C, DZ 805 - Z18 A.
Замених с нови горепосочените елементи, но захранването не тръгва.Има захранване 320 волта към STR-ра.
Този тип захранване срещам за първи път и не ми е познато .Очаквам вашата помощ с идеи и съвети, и евентуално схема.
Веско Хаджийски |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 9:38 Заглавие: |
|
|
Кое шаси е/написано е от страна спойки поТХО/ и предполагам ще имате схема. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
scorpions Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 91 Местожителство: ЯМБОЛ
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 10:12 Заглавие: |
|
|
Имах сьщия провлем!имах и схема.Всички R,C,диоди смених-не трьгна!Накрая му эакачих едно турско унив.захранване и пей сьрсе.Можех да си поиграя още ама клиента бьрэаше эаради световното!Предполагам че ИС е менте,ама КЛИЕНТА е по важен! _________________ Цял живот се учиш и умираш ненаучен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 10:48 Заглавие: |
|
|
| възможное и импулсния трваф да окъсява(имах такъв случай аа26-0134), ако на 3 краче на str se получи повече от 30в не тръгва |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hadgiyskivd Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 81 Местожителство: ЛОВЕЧ
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 9:16 Заглавие: SAMSUNG CZ 21A083 N след мълния |
|
|
На шасито е написано ;
AA41-01027 C. За съжаление нямам схема на захранването за да се ориентирам за веригите на пробилите ценери и STR ра |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 10:15 Заглавие: |
|
|
| Изпратих Ви схема на модела.Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|