| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
scorpions Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 91 Местожителство: ЯМБОЛ
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 10:39 Заглавие: DAMP ZA SHARP 21LS90C |
|
|
Колеги дьмпа е эа наш колега но няма НЕТ.Ако може да му помогнем.Благодаря! _________________ Цял живот се учиш и умираш ненаучен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 11:48 Заглавие: |
|
|
| това е шаси Vestel 11ак44 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
scorpions Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 91 Местожителство: ЯМБОЛ
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 12:16 Заглавие: |
|
|
А дьмпче? _________________ Цял живот се учиш и умираш ненаучен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 14:29 Заглавие: |
|
|
| Опитаите с това |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 8:16 Заглавие: |
|
|
| ето |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
scorpions Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 91 Местожителство: ЯМБОЛ
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 14:17 Заглавие: |
|
|
благодаря ви!колегата е от Елхово и по телефона твьрди,че памета е 24С08.Все пак благодаря! _________________ Цял живот се учиш и умираш ненаучен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|