| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
shefa2004 Нов потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 6
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 14:43 Заглавие: проблем с домашна уредба |
|
|
| Здравеите колеги,проблемът е следния: уредбата до преди три дена си свиреше без проблем и изведнъж започна да бучи едната колона,бучи за около 3 секунди и спре,и след около час пак започва.вчера като я пуснах колоната постоянно бучеше и не спираше,отворих я прегледах да няма някои висящ кабел нещо да не дава добър контакт ама няма всичко си е наред.мен ме съмнява да не е заминало краиното стъпало,ама защо само единият канал ще замине според мен ако изгори стъпалото трябва и другата колона да не работи,просто незнам,според вас какво и е?Благодаря предварително. Уредбата е AKAI AC-MX102-A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 18:47 Заглавие: |
|
|
| може ако е СТК да изгори единият канал а другият да остане да работи ако няма защита не само ще бучи а и ще гори колоните виж за постоянно напрежение на този изход |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
scorpions Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 91 Местожителство: ЯМБОЛ
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 18:48 Заглавие: problem s dom..... |
|
|
Ако тонколоните се врьэват кьм уредбата с реле и дефектно крайно стьпало,то эащитата ще сработи и няма да чувате и двете.Эависи!Все пак не е лошо да напишете какво е кр.стьпало. _________________ Цял живот се учиш и умираш ненаучен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|