| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 14:06 Заглавие: NEO TV-1425 |
|
|
Колеги от буря е изгорял процесора.
На поцесора пише HISENSE-EXPORT1
5H31-3PB3
Някой да е сменял такъв проц.и от къде мога да гo купя? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 18:47 Заглавие: Re: NEO TV-1425 |
|
|
| shopov написа: | Колеги от буря е изгорял процесора.
На поцесора пише HISENSE-EXPORT1
5H31-3PB3
Някой да е сменял такъв проц.и от къде мога да гo купя? |
От КиК или от някой от оторизираните им сервизи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 20:27 Заглавие: NEO TV-1425 |
|
|
Извинявам се, но търсих в каталози на_ разлиЧни магазини но такава ИС
не излиза.Ако някой помогне ще съм благодарен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 20:34 Заглавие: Re: NEO TV-1425 |
|
|
| shopov написа: | Извинявам се, но търсих в каталози на_ разлиЧни магазини но такава ИС
не излиза.Ако някой помогне ще съм благодарен. |
shopov, моля, уточнете точно каква помощ искате. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 20:54 Заглавие: |
|
|
| Имам процесор LC863332B от шаси 14" на строшено NEO - ако ти върши работа? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|