| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 21:18 Заглавие: |
|
|
ЗДРАВЕЙТЕ
има ли някой .hex за интерфейса на този скенер
Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 21:23 Заглавие: |
|
|
Някой има. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 21:26 Заглавие: |
|
|
и кой е този някой
какво да направя за да го получа
ако обичаш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 22:01 Заглавие: |
|
|
По-добре,да си поръчате готов скенер от този НЯКОЙ ,или ви трябва с търговска цел?  _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 22:16 Заглавие: |
|
|
Ако ти е за единична бройка най-добре си купи готов. За търговия, драсни на лична и ще обсъдим срещу колко кинта ще станеш номер 1 в търговията на този скенер. Давам ти файлове за платките, дъмп, фусове и т.н. Имам и малко K-line интерфейсни чипове като за платката които мога да продам също. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ФОРМАТЦЕВТ Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юни 2004 Мнения: 166 Местожителство: Лясковец BG
|
Пуснато на: Пон Юли 03, 2006 9:43 Заглавие: |
|
|
Търговийката се заформи а ? Не мога да разбера как някой почва да прави нещо без дъмп  _________________ Пречките са онези малки неща около пътя ни които виждаме ако отклоним поглед от целта
http://diagnostika.hit.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пон Юли 03, 2006 11:48 Заглавие: |
|
|
С пари бе батка, с пари. Човекът си е решил проблема. Темата може да се счита за закрита. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ФОРМАТЦЕВТ Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юни 2004 Мнения: 166 Местожителство: Лясковец BG
|
Пуснато на: Пон Юли 03, 2006 16:36 Заглавие: |
|
|
ама то си е ясно, че това което не става с пари става с много пари а пък там където парите не помагат се прави с акъл
Имах предвид, че за всеки хардуерно зашититен интерфейс трябва дъмп а пък да си направиш устройството и да чакаш за после да дойда дъмп-а трябва да си човек с много свободно време и абсолютен оптимист  _________________ Пречките са онези малки неща около пътя ни които виждаме ако отклоним поглед от целта
http://diagnostika.hit.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пон Юли 03, 2006 16:53 Заглавие: |
|
|
Той е нямал нищо. Роко му е предложил за 200 евро готово устройство. То това на Роко сигурно работи точно колкото и другите му неща. Стана ми жал за момчето и то вече разполага с дъмп. Сигурно ще си и плати. Цитирал съм му една "символична" сума и ако е пич ще попита как да се издължи. Ако е п***а ... е здраве да е. Все едно аз повече 1.25 няма да правя защото ми е кът времето.
Това са фактите... _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Юли 03, 2006 19:27 Заглавие: |
|
|
| Vaklin написа: | Той е нямал нищо. Роко му е предложил за 200 евро готово устройство. То това на Роко сигурно работи точно колкото и другите му неща. Стана ми жал за момчето и то вече разполага с дъмп. Сигурно ще си и плати. Цитирал съм му една "символична" сума и ако е пич ще попита как да се издължи. Ако е п***а ... е здраве да е. Все едно аз повече 1.25 няма да правя защото ми е кът времето.
Това са фактите... | Ваклине не замеивай Роко познавам го много добре и ми е приятелче  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|