| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 20:10 Заглавие: Код за автоCD Филипс ? |
|
|
Модела е 22DC964/52R. Има две памети - Х24С16Р и 24С04.
Моля, помогнете с бин. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
scorpions Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 91 Местожителство: ЯМБОЛ
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 20:31 Заглавие: Эа сд филипс |
|
|
Виж си пощата,ама пиши щото не сьм сигурен _________________ Цял живот се учиш и умираш ненаучен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 20:39 Заглавие: Re: Эа сд филипс |
|
|
| scorpions написа: | | Виж си пощата,ама пиши щото не сьм сигурен |
Благодаря, кода в Х24С16 ли е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
scorpions Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 91 Местожителство: ЯМБОЛ
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 20:43 Заглавие: |
|
|
В текстовиа файл го пише! _________________ Цял живот се учиш и умираш ненаучен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 21:26 Заглавие: |
|
|
| scorpions написа: | | В текстовиа файл го пише! |
scorpions, благодаря, радиото вече пее  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
scorpions Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 91 Местожителство: ЯМБОЛ
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 21:32 Заглавие: cd philips |
|
|
радвам се нали сме сьграждани пьк и се поэнаваме! _________________ Цял живот се учиш и умираш ненаучен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|