| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Юли 03, 2006 9:09 Заглавие: Panasonic TX-21AP1P |
|
|
| шаси TNP0EE011 проц.MSP33150B3 спрял е да работи след гръмотевици.Захранването работи и циклично прави опити да включи крайното стъпало за ХО,като за момент натоварва захранването, но високо не се усеща да се появява. Схема и дъмп за начало са ми най необходими,като не бих отказал и други идеи.Благодаря предваритено. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Юли 03, 2006 9:21 Заглавие: |
|
|
Виж след малко това в пощата ще свърши ли работа. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
burzaka Опитен потребител

Регистриран на: 14 Юли 2004 Мнения: 408 Местожителство: Павел баня
|
Пуснато на: Пон Юли 03, 2006 9:24 Заглавие: |
|
|
fikret
би трябвало това да е шаси Z-8T,
aко не се заблуждавам,
пращам ти нещо, дано помогне
успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Юли 03, 2006 10:10 Заглавие: |
|
|
| Благодаря и на двамата,шасито наистна е това което сте ми изпратили,струва ми се че вторичните напрежения на импулсния трансформатор са ниски,а на транзистора за ХО който е от страната на мрежата е нормално,а по схемите ги няма напреженията. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Юли 03, 2006 11:19 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Ви колеги,оказа се пробил диод във вторичните вериги на ТХО за +180 волта,но се подведох по това че се получило след гръмотевици. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|