 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Юли 05, 2006 20:08 Заглавие: |
|
|
| Теглиш си от тук това което ти трябва за твоята ОС и то е едно Setup.exe което само си знае, пък и пита от време на време. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ивайло Гост
|
Пуснато на: Пет Юли 07, 2006 14:34 Заглавие: |
|
|
| Качих няколко програми, но няма никакъв ефект. Трябваше първо да кача софтуера, а после да купувам платка. Май ще си я сложа в рамка, ако някой не ми каже как да си кача софтуера. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Пет Юли 07, 2006 15:56 Заглавие: |
|
|
Да беше занесъл един празен чип на някой колега и дъмпа на дискета вече щеше да си забравил  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ивайло Гост
|
Пуснато на: Пон Юли 10, 2006 9:48 Заглавие: |
|
|
| Сашо, това трябваше да ми го кажеш преди няколко седмици, когато отворих темата. Между другото, без да разбера как, записа потегли и мониторчето вече е бижу. Следващия път се надявам да го направя по-бързо. Все пак ще бъда благодарен, ако някой ми напише за софтуера конкретно кое, как и в какъв ред трябва да се сетне, така както G_ANEV ми отговори конкретно за хардуера. Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|