| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Пон Юли 10, 2006 21:08 Заглавие: NORDMENDE SPECTRA |
|
|
Колеги моля някои да помогне блокирах вече със тоя телевизор . Шасито е ICC10 SC72TH . Tа проблема ми е следния първо тв-то доиде без краен транзистор . сложих за проба 2SC3997 .тхо също е сменено със ново HR Сега след като го включа се опитва да вдигне високо .спира и започва да мига 4 пъти малък интервал пак се опитва да тръгне и пак 4 пъти това го прави 4 пъти и след като не тръгне светодиода започва постоянно да мига ! МОЛЯ ЗА ПОМОЩ _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Юли 11, 2006 7:03 Заглавие: |
|
|
| За тази грешка се твърди, че проблема е около TDA9151. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Вто Юли 11, 2006 8:15 Заглавие: |
|
|
| ILIAN написа: | Според кода за грешка ,активира се защитата на TDA 9151(проблем с развивката).Изпращам ти нещо ,разгледай внимателно всичко и мисля че ще го пребориш.  |
Мнението преместено от мен с цел изтриване на дублирана тема. _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Вто Юли 11, 2006 11:22 Заглавие: |
|
|
с тоя проклет тв все още под кривата круша  _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|