| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
igp Активен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2006 Мнения: 71
|
Пуснато на: Сря Юли 12, 2006 14:46 Заглавие: тв mitsubishi ct-37c1est |
|
|
| търся схема на тв mitsubishi ct-37c1est. tea2261, d75116cw,hef4053,m50554 .не намерих шаси. предварително благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юли 12, 2006 20:25 Заглавие: |
|
|
Шасито Ви е EURO9,за съжаление разполагам благодарение на приятели само със схема на захранването.Ако Ви интересува да Ви я изпратя. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
igp Активен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2006 Мнения: 71
|
Пуснато на: Сря Юли 12, 2006 20:42 Заглавие: |
|
|
| дима ,ако може прати ми схема на захранването .предварителнс благсдаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юли 12, 2006 20:58 Заглавие: |
|
|
Очаквайте поща. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
igp Активен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2006 Мнения: 71
|
Пуснато на: Сря Юли 12, 2006 21:14 Заглавие: |
|
|
| получих схемата.утре ще го боря.приятна вечер. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blago76 Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2005 Мнения: 123
|
Пуснато на: Съб Дек 29, 2007 17:34 Заглавие: |
|
|
| dima, ако може да изпратиш захранването и на мен! емаил [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Дек 29, 2007 18:18 Заглавие: |
|
|
Цъжелявам,в момента съм в къщи,а тук я нямам,ако утре отида на работа ще Ви я изпратя. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Дек 29, 2007 18:32 Заглавие: |
|
|
Моля не повдигайте стари теми по подобни въпроси когато е ясно кой я има и е регистриран потребител с всичките си салтанати.
Има pm и e-mail за целта! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|