 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
machinow Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 179 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 13, 2006 12:03 Заглавие: |
|
|
А релето след трафа ти избира променливо напрежение от трафа - ако избереш 4 - омови колони - напр. е по-ниското, или 8 омови - по-високото. Управлява се от процесора примерно.
Имай предвид също че по-якоите кондери ще товарят повете жалкия траф на ресивъра ..... /защото импулсите на заряд стават много по-тесни и много по-високи, а мощността загубена в трафа зависи от височината им на квадрат по ширината им...... /без квадрат/ ... / |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
IGBT Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 373 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Чет Юли 13, 2006 12:06 Заглавие: |
|
|
А схемичката за софт старта може ли да я споделиш че и ма мен ми се налага сега да си слагам на усилвателя,че 3 чипа изгорих вече .Прати ми номера на ICQ-то си на ЛС че не мога да го видя от бутона в профила ти .
Успех,Станислав _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|