| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bobykafe Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004 Мнения: 1325 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Юли 17, 2006 11:20 Заглавие: |
|
|
Вече ецнах "огледално" на огледалното още не е тествана, но ще пиша впечатления _________________ Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
asenc Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2006 Мнения: 102 Местожителство: г. Разлог
|
Пуснато на: Пон Юли 17, 2006 12:32 Заглавие: |
|
|
http://www.neomontana.dir.bg/
на този адрес има изпълнение с TDA8563Q
аз не сам много в час с усилватели на 12v ама на 12v и 4 ома докарваш около 30-40w помисли преди да връзваш мостово тайа TDA8563Q
успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 17, 2006 16:35 Заглавие: |
|
|
| Какво мостово свързване на 8563-тя си се състои от 4 усилвателя свързани 2по2 мостово,и е същата като 8560 ,за която писах по-горе ,разликата в двата чипа е само усилването-40дБ за 8560 и 26 дБ за 8563. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lio Kler Опитен потребител


Регистриран на: 11 Дек 2003 Мнения: 176 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Юли 19, 2006 10:18 Заглавие: |
|
|
Ами ако не бъркам, самия интеграл е с вътрешна мостова схема, тъй че... не бих могъл да направя по-мостов от мостовия усилвател...  _________________ Мразя като остават излишни болтчета... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|