 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Юни 29, 2006 21:12 Заглавие: |
|
|
| mema написа: | | значи,пускам си филм или музика,на няколко сантиметра съм от него и едва чувам звука |
Ако това е така -> пак в сервиза заедно с филма!
И да ти го пуснат на друго място където се чува по-добре, или "техен" който се чува на твоя.
Успех и дерзай. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Юли 17, 2006 17:19 Заглавие: |
|
|
предполагам че знаеш но смятам за необходимо да спомена че усилването на звука става по няколко начина :
1: усилваш потенциометъра (копчето)
2: -в "start\settings\control panel\sound and audio devices\-volome-advancet" увеличаваш "volome control" и "Wave" премахваш отметките "mute"
- "start\settings\control panel\sound and audio devices\-volome-advancet" избираш "laptop stereo speaker"
- "start\settings\control panel\sound and audio devices\-volome-speaker volomne" увеличаваш
3: провери дали заедно с драйверите е качена и някаква допълнителна програма която да се грижи за звука
имай на изпредвид че звука от лаптоп не е най-силния звук който си чувала |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|