| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 16:44 Заглавие: LA76810 |
|
|
Като идея е сложена в 5,5 '' TFT. Загрява доста а от там заминават и настройките на МЧУ. На AV се държи добре.С още две други LA пак същия ефект.Общата консумация на тв. без осветлението е 340 ма. което ми се вижда нормално.Все на ментета LA ли попадам или? _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
forum Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 324
|
Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 16:49 Заглавие: |
|
|
| каква е техниката и каква е повредата? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 18:40 Заглавие: |
|
|
Техниката и проблема съм го описал само немога да усетя защо започва да грее LA-то. _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 18:45 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | Техниката и проблема съм го описал само немога да усетя защо започва да грее LA-то. | Имаш ли схема на чипа да видиш захранванията в момента имам едно НЕО на бюрото с този чип ще го понаблюдавам колко грее Досега не съм забелязъл да имам ментета или аномалии при тях |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 19:03 Заглавие: |
|
|
Изтеглих едни оскъдни даташетове ,но захранванията са в норми.Докато загрее изображението е без забележки.Само незнам колко е консумацията на LA-то. _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
forum Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 324
|
Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 22:07 Заглавие: |
|
|
| захр. е на 11крак и е 5,1волта, а на27 е изход хор. имп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|