| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Юли 25, 2006 17:34 Заглавие: Сервизен режим за Самсунг cw-28c93n |
|
|
Здравейте колеги, интересува ме как се влиза в сервиза на този телевизор, проблема е следния - телевизора имаше доста студени спойки и прекъсваше, също така е изчезнал метровия обхват, може ли да е от някое меню в сервиза, или да търся нов тунер? то не че се намират тия тунери...... _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Юли 25, 2006 20:05 Заглавие: |
|
|
Излиза ми че е шаси KS3A. Така ли е при тебе.Какъв е проца? _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 8:39 Заглавие: Re: Сервизен режим за Самсунг cw-28c93n |
|
|
| tvservice написа: | | Здравейте колеги, интересува ме как се влиза в сервиза на този телевизор, проблема е следния - телевизора имаше доста студени спойки и прекъсваше, също така е изчезнал метровия обхват, може ли да е от някое меню в сервиза, или да търся нов тунер? то не че се намират тия тунери...... | Търси тунер  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 9:22 Заглавие: |
|
|
процесор sda5555 a035, видео vdp 3120b, и msp 34100 e състава _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 9:27 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 9:59 Заглавие: |
|
|
Благодаря Дима, както винаги си бърз и точен  _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|