| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pako Активен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 73
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 9:47 Заглавие: TDA 9350PS/N1 |
|
|
| Колеги , имам един китаец(тв) -няма звук на 6,5.Шасито е с един чип-TDA 9350ps/n1...Влизам в сервиз с бутони volume-,и часовник на телетекста,правя настройките но не мога да ги запомня.Някой знае ли как се излиза от сервиза. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 9:50 Заглавие: |
|
|
Погледнете дали това в пощата няма да Ви помогне. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pako Активен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 73
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 11:29 Заглавие: TDA 9350PS/N1 |
|
|
Дима ,да имаш памет за такъв тв?От сервиза ми изчезна UHV обхвата
и не знам от коя опция да го променя |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 12:08 Заглавие: |
|
|
| модел на китаеца,те са над 1 000 000 000 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pako Активен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 73
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 12:17 Заглавие: TDA 9350PS/N1 |
|
|
| CINEX TV51811 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 14:05 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви няколко,пробвайте. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 14:43 Заглавие: |
|
|
запомня се със дисплеи или бутон тв _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pako Активен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 73
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 16:55 Заглавие: TDA 9350PS/N1 |
|
|
Благодаря на всички колеги.Стана с бутон OSD.Хубаво е когато можеш да споделиш проблема с някой.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|