| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Авг 01, 2006 8:31 Заглавие: |
|
|
| Може и бартер за някво CD или касетка с падащ панел. Може и да са развалени. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Авг 05, 2006 10:01 Заглавие: |
|
|
Айде за Пловдив цената е 40 кинта. Трбват ми кинтите.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Авг 06, 2006 18:17 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 11:13 Заглавие: |
|
|
| Продадени. Може да закриете темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|