| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BuRnOuT_BG Опитен потребител


Регистриран на: 06 Авг 2006 Мнения: 197 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Авг 06, 2006 21:39 Заглавие: Кутия за усилвател |
|
|
Търся кутия с размери 43см-дължина;30см-ширина;11см-височина (Метална)
Ако никой няма дайте съвет в кой магазин да търся 
Последната промяна е направена от BuRnOuT_BG на Пон Авг 07, 2006 0:26; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 0:16 Заглавие: Кутия |
|
|
| Че ко е му е важното на една кутия?Може би съдържанието,а не опаковката! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 0:30 Заглавие: Re: Кутия |
|
|
| wesko dilow написа: | | Че ко е му е важното на една кутия?Може би съдържанието,а не опаковката! |
Оказва се, че кутията е най-трудна от всичко особено докарването на външния вид е доста трудно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BuRnOuT_BG Опитен потребител


Регистриран на: 06 Авг 2006 Мнения: 197 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 0:31 Заглавие: |
|
|
да кофти работа
То е смешна работа да ми работи устройството а да не мога да му намеря кутия.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 7:49 Заглавие: |
|
|
| Кво ще монтираш вътре. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BuRnOuT_BG Опитен потребител


Регистриран на: 06 Авг 2006 Мнения: 197 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 10:33 Заглавие: |
|
|
Ми траф,кондензатори 8500мф,платката на стъпалото,предусилвател,потенциометри.
Направо съм отчаен  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 11:12 Заглавие: |
|
|
| Имам една от приемник за сателит е. Довечера снимки и размери. Единствен недостатък леко е натисната но едвам си личи. И си мисля че отговаря на твоите размери. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Авг 09, 2006 1:06 Заглавие: |
|
|
| Moгат да се разположат хоризонтално радиаторите с крайните транзистори. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|