 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Crank Опитен потребител

Регистриран на: 11 Май 2005 Мнения: 153 Местожителство: гр.Варна/Шумен
|
Пуснато на: Нед Авг 06, 2006 10:51 Заглавие: Купувам електроника/механика за ХДД-та и оптични устройства |
|
|
Купувам електроника за следните модели хардове :
1. MPG3102AT - Fujitsu 10GB
2. 91021U2 - Maxtor 10GB
Купувам и механика за:
WD Caviar model: WD136AAA-00AFA0 --13 GB
Seagate Barracuda ATA II ST310210A --10.2GB
Купувам и оптични устройства (СД-ром,ДВД-ром,СД-ДВД-записвачки),които се разпознават под ДОС или Уиндоус ,без значение дали четат,пишат или въобще дали им работи механиката.За предпочитане са такива от марките LiteOn,MSI,OptoRite,но понеже има и модели от други марки,които също могат да ми свършат работа---предлагайте с точен модел,а аз ще си проверявам дали ще влезе в полза
От Шумен съм и си поемам разходите по доставката.За оферти -заповядайте на ЛС!
Живи здрави _________________ Господ прощава - червеите не. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jacko Гост
|
Пуснато на: Нед Авг 06, 2006 22:34 Заглавие: CD & HDD |
|
|
SAMSUNG CD-MASTER 48E SC-148 x 2 броя
MAXTOR 5T020HT x 1 брой
ICQ: 41 876 385
http://ram.free.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|