 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BuRnOuT_BG Опитен потребител


Регистриран на: 06 Авг 2006 Мнения: 197 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 0:59 Заглавие: Tърся схема на еквалайзер "ПРИБОЙ Э014" |
|
|
| Еквалайзера е Руски. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
интермаш Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005 Мнения: 469 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 23:20 Заглавие: Схема на еквилайзер "Прибой Е014С" |
|
|
Здравей,
имам тази схема, заедно с "Ръководството по експлоатация".
Тези дни ще го копирам и изпратя по пощата.
Дайте точен адрес.
Ако идвате до София, заповядайте у нас да си вземете копието.
тел. 822-14-96
Григор Савов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|