| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
IGBT Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 373 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Сря Авг 09, 2006 13:24 Заглавие: Продавам голямо количество БГ електролини кондензатори |
|
|
Пордавам голямо количество Български електролитни кондензатори КЕА.Общ брой над 5000 броя.Поради голямата бройка ще ми отнеме време да дам списък на всички който имам.По спомен имам 22000uF/25V.Останалите са с капацитет под 1000микро... _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Сря Авг 09, 2006 19:09 Заглавие: |
|
|
| така ако ми трябват примерно 10 бр бомби от 22000/25в мфд--цена? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Авг 10, 2006 15:47 Заглавие: |
|
|
| И аз се интересувам от тях, ако има и на по-високо напрежение например 10 000 uF/35-40 V също ми кажи. Някак по куриер трябва да ми ги пратиш ако реша да вземам, ама кажи някаква цена долу горе. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
IGBT Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 373 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Съб Авг 12, 2006 17:03 Заглавие: |
|
|
| slav4o.com написа: | | И аз се интересувам от тях, ако има и на по-високо напрежение например 10 000 uF/35-40 V също ми кажи. Някак по куриер трябва да ми ги пратиш ако реша да вземам, ама кажи някаква цена долу горе. | Такива малки нямам.Офертата с 22000мкФ/25В се отменя.Довечера давам пълен списък. _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Съб Авг 12, 2006 18:34 Заглавие: |
|
|
кофти  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Авг 14, 2006 0:49 Заглавие: |
|
|
| Мен така и не са ми ясни нещата с тия куриери. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|