| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
presque Нов потребител

Регистриран на: 12 Авг 2006 Мнения: 1
|
Пуснато на: Съб Авг 12, 2006 15:39 Заглавие: DVD NEO PDX77 |
|
|
имам следните проблеми. Когато пусна двд-то изкарва звук а картина не.
също така player-а не иска да се отваря. т.е. DVD utroistvoto.
ако някой може да ми помогне чрез схема или каквото и да е друго благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Авг 12, 2006 18:31 Заглавие: |
|
|
All DVD and DivX players
Така се означава схемата. Не разбрах какво ще правите с нея? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Нед Авг 13, 2006 11:14 Заглавие: Zdr |
|
|
| Свали еепрома и там навсякъде сложи FF и ако проблема ти е в паметта ще търгне ДВД-то |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hristomir Гост
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 15:56 Заглавие: подобен проблем с neo |
|
|
Здравейте.
И аз имам подобен проблем. DVD то вади звук, но видео-не.
По-точно, сигнала през RGB изхода към монитор е зелен. Не че липсват останалите цветове, но всичко е на зелен фон.
Няма проблем за отваряне и затваряне на кутията(за диска).
neo pdx-22 sn02..... VibrattoII
През антенния изход TV не намира сигнал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|