| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 8:51 Заглавие: SHARP CV-3730s за звук 6,5MHz |
|
|
| Телевизора е реализиран с процесор IX1704CEN1 и TDA8362.Не мога да му подкарам звук.Няма външни филтри.Не мога да вляза в сервизно меню.Някакви идеи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 9:19 Заглавие: |
|
|
| тда8362 не се упавлява по шина , филтъра е към 5 краче |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 9:19 Заглавие: |
|
|
Не търси сервизно меню-просто тоя ТВ няма такова
С приставка не става ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 10:07 Заглавие: |
|
|
| Не може да няма sfe на 5,5Мгхц,сложи платката там и спени ПАФ-а. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 10:35 Заглавие: |
|
|
| за съжаление не става-опитах всички варианти с платка.Първата ми работа беше да сменя ПАВ филтъра.На 5 крак е sound IF input and sound control. Като закача там платката и разваля звука е на 5,5.Друг извод като гледам структурната схема не виждам. Просто не са оставили извод от кварц навън. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 11:44 Заглавие: |
|
|
Сложил си платката на неправилно място .Тя се слага не на 5 крак на тда -то а на входа на sft-о за 5,5 мгхц ,а ти си я сложил на изхода му.
Освен това платката за 6,5 звук ли е или за 5,5 ,ако на входа е sfe за 6,5
платката е за 6,5 звук иначе трябва да смениш местата на сфе-тата на самата платка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 14:37 Заглавие: |
|
|
| Щом е с TDA8362 слагаш паралелно на SFE5,5 един SFE6.5 и си готов и без платка.Естествено и ПАФ-филтъра се сменя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 14:49 Заглавие: |
|
|
| remi написа: | | за съжаление не става-опитах всички варианти с платка.Първата ми работа беше да сменя ПАВ филтъра.На 5 крак е sound IF input and sound control. Като закача там платката и разваля звука е на 5,5.Друг извод като гледам структурната схема не виждам. Просто не са оставили извод от кварц навън. |
Че то има само един вариант които е верен , иначе има няколко хиляди островчета на платката давай смело до сутринта има време. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 15:38 Заглавие: |
|
|
| На 7-мо кра4е пробвай и пиши какво става. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 9:47 Заглавие: |
|
|
| значи да уточня.няма външен кварц на схемата.този процесор е мултисистемен и по принцип работи от 4,5 до 6,5 MHz.Не става със смяна ПАВ филтър и платка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|