| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 22:12 Заглавие: Дъмп за Blaupunkt Honda-hes 122r |
|
|
Помогнете с дъмп за този касетофон.Вкарани са му 3 грешни кода и сега е блокирал.Има ли някаква тънкост за вкарването на кода,защото сега стои само с чертички?Благодаря предварително! _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 0:50 Заглавие: Re: Дъмп за Blaupunkt Honda-hes 122r |
|
|
| ИванВас написа: | | Помогнете с дъмп за този касетофон.Вкарани са му 3 грешни кода и сега е блокирал.Има ли някаква тънкост за вкарването на кода,защото сега стои само с чертички?Благодаря предварително! |
Няма проблем ако са му вкарани само 3 грешни кода. Остави го включен с двата плюса за час и ще ти позволи отново да вкарваш код.
Желателно е да не си правиш експерименти ако не знаеш верния код, защото ще се заключи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 7:42 Заглавие: |
|
|
Опитах така,стоя цяла вечер и нищо.Неще и това е  _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 9:38 Заглавие: |
|
|
| паметта натова касетофонче трябва да е 93Ц46,прочете те го и дайте сьдьржанието тук в атача да го видим |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 15:36 Заглавие: |
|
|
В паметта нямаше нищо като я прочетох _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 18:26 Заглавие: |
|
|
А опита ли да запишеш нещо на нея. Ако не успееш, значи и не си я прочел. Има си съдаржание, и си е като на всички по стари Blaupunkt-i _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 14:55 Заглавие: |
|
|
Записах друг дъмп в паметта,с нея няма проблем.Проблема е,че не иска код,а стоят само чертички  _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 14:58 Заглавие: |
|
|
А дъмпа които си записал дали е коректен? _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 15:01 Заглавие: |
|
|
| ИванВас написа: | Записах друг дъмп в паметта,с нея няма проблем.Проблема е,че не иска код,а стоят само чертички  |
Не пишеш паметта акто трябва -затова и излизат чертички-направи SWAP на дъмпа _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 17:42 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | | Не пишеш паметта акто трябва -затова и излизат чертички-направи SWAP на дъмпа |
Ето това намерих и записвам в паметта _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|