| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 23:42 Заглавие: Захранване |
|
|
Здравейте
Имам един тв с гръманло захранване та Чипа е CQ0765RT
Въпроса ми е може ли 100 процента да се замени с KA5Q0765RT
Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 10:45 Заглавие: |
|
|
| доколкото знам не се заменят,колегите поставят вьншни захранващи модоли,защото оригинала го няма. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 11:06 Заглавие: |
|
|
Като се разгледат двата PDF- не виждам разлика? Аз бих пробвал, какъв е проблема. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikokl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2005 Мнения: 144
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 11:51 Заглавие: |
|
|
| проблема е в трафа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 8:10 Заглавие: Лог |
|
|
Аз ги замених но не се регулира захранването
Държи само 153 в и от там на никъде а има тример за регулация
Проверил съм оптрона TL431 и всички резистори около TL431 нямам идея |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 14:15 Заглавие: Re: Лог |
|
|
| lubomirblg написа: | Аз ги замених но не се регулира захранването
Държи само 153 в и от там на никъде а има тример за регулация
Проверил съм оптрона TL431 и всички резистори около TL431 нямам идея | Aко занранването ти е във въздуха /както си отворил темата/ е нормално изходния кондензатор да стои зареден на максимална стойност. Сложи лампа или някакъв друг товар и виж дали се регулира. За други идеи дай повече информация или линк за схемата. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 18:17 Заглавие: |
|
|
Да сложил съм му товар една лампа
но пустото захранване държи 150 волта като умрял китка и не трепва а схема нямам
Захранването е на ТВ . Teletech
не помня модела но в момента е в продажба по магазините
Благоадря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|