| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 10:15 Заглавие: BE4720 няма звук |
|
|
Здравейте проблема ми с това цд е че няма звук идва от колега
крайното стъпало си работи като пусна диска съвсем малко се чува
на радио нищо не се чува сменил сам и аудио протса но проблема си продължава .ако някой сее блъскал с такъв пролем нека да сподели.
аудио протса е tda7342:
10х |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 10:36 Заглавие: |
|
|
| Провери дали не е активирано постоянно "MUTE" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 11:41 Заглавие: |
|
|
| ilian_cho написа: | | Провери дали не е активирано постоянно "MUTE" | Такава функция не виждам как се стига до там. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 11:47 Заглавие: |
|
|
| Не мога да намеря описание на бекера. Даи повече инфо за него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 12:04 Заглавие: |
|
|
А ти убеден ли си че стъпалата са здрави.имаш ли по 6 волта на всички изходи.Мутето го има на буксата отзад управлява се или с 12в или с маса .Прекъсни всички излишни кабели ,остави само двата плюса и маса. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 12:12 Заглавие: |
|
|
| plamen petrov написа: | | А ти убеден ли си че стъпалата са здрави.имаш ли по 6 волта на всички изходи.Мутето го има на буксата отзад управлява се или с 12в или с маса .Прекъсни всички излишни кабели ,остави само двата плюса и маса. |
Да по 6в имам а освен двата (+)и(-) друго ништо нее свързано. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 12:19 Заглавие: |
|
|
Тръгни от мутето назад трябва да стигнеш до някакво транзисторче което да управлява усилватела .ако СД е набивано в кола със същата букса може да е избито .С изключение на плюс и минус другите крака на различните коли и касетофони са различни и да е станал от там фала. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 12:38 Заглавие: |
|
|
| Не мога да намеря описание. Но Пламен Петров е прав. Тръгни от мутето назад, защото този модел има възможност за външно управление на муте. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|